Jedná se o jediný způsob depilace, kde se chloupky z vlasového váčku vytahují po směru růstu. Depilace je proto téměř bezbolestná. Tímto způsobem lze depilovat kteroukoli část těla a je možné modelovat i velmi jemné linie. Naší metodou lze odstranit chloupky dlouhé už 2-3 mm (přes 5 mm nemusí být depilace příjemná), proto Vaše pokožka může být stále hladká. Depilace cukrovou pastou je určena jen pro profesionální použití.

Depilační cukrová pasta, zlato Kleopatry, je zmodernizovaný materiál a depilační technika, která se stala vhodnou metodou v oblasti depilace i pro nejmodernější i nejnáročnější kosmetické salony.

Depilační cukrová pasta se připravuje na bázi starověkých receptů Blízkého východu, obsahuje cukr a vodu. Pasta se připravuje výhradně z přírodních materiálů, neobsahuje žádné chemické prvky, barvivo či parfém. Při použití cukrové pasty jsou alergické reakce a kožní iritace minimální. .

 

Depilační cukrová pasta odstraňuje chloupky ve směru růstu. Proto se pasta může několikrát nanést na stejné místo, dokud se chloupek neodstraní. Na citlivých partiích, jako je horní ret nebo obočí, oproti depilaci teplým voskem zčervenání pokožky zmizí rychleji.

Nehrozí žádné popálení, jako u teplého vosku.


Lýtka 400,- Kč

Celé nohy 600,- Kč
Záda pánská 800,- Kč

Bikiny 200,- Kč

Podpaží 200,- Kč
Ruce po loket 250,- Kč
Ruce celé 350,- Kč